Poštovani,
    sa 14 godina kad sam se igrao sa bratom polomio sam nos, tom prilikom je došlo i do devijacije ali i deformavcije nosa tj napravila se manja grbica na nosu. I ranije su mi doktori predlagali da bih zbog disanja trebalo da rešim taj problem devijacije, ranije nisam bio spreman na tako nešto. Sada imam 32 godine i spreman sam na tako nešto. Čitao sam da se na pojedinim klinikama u Beogradu rade manje radikalne metode tj da se više ako se osim devijacije radi i plastična hirurgija ne lomi nosna kost već samo neka varijanta doterivanja. Interesuje me koje klinike to rade najbolje u Beogradu i koja je cena jedne takve intervencije orjentaciono i naravno ako možete da mi date spisak par klinika koje po Vašem mišljenju to najbolje rade?
    Hvala

    Odgovoreno: 06. 04. 2009.
    • Dragi Milutine,
      Estetska korekcija nosa ne mora biti udružena sa osteotomijama- lomljenje nosnih kostiju, ali samo ako za to postoje indikacije. Na koji način bi se korigovao Vaš nos ne može Vam niko reći pre nego učini pregled. Premda imate grbicu na nosnoj piramidi, mislim da će morati da se rade osteotomije. Cena korekcije nosne piramide i nosne pregrade u mojoj bolnici je 1.850 eura. Korekcije nosa se rade u svim specijalnim bolnicama za plastičnu hirurgiju i bio bih nepošten ako bi ih nabrajao a da pri tom neku ne pomenem. Sve bolnice možete pronaći na Intrenet pretraživačima.