Poštovanje,
    da li mi možete reći nešto o Carpal tunnel syndromu. Moj muž ima zakazanu operaciju za 9-4, na desnoj ruci.
    Da li mogu ostati neke posljedice od operacije?
    Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 06. 04. 2009.
    • Draga Ina, Sindrom karpalnog tunela je skup simptoma koji se javljaju kao posledica nesrazmere između volumena-zapremine samog karpalnog tunela i zapremine struktura koje se nalaze u njemu, tj. javljaju se kada se komprimuju strukture koje prolaze kroz tunel. Prosto rečeno, vrši se dekompresija strukura u tunelu. Nakon operacije i perioda oporavka ne bi trebalo da ostanu bilo kakve posledice.
      Pozdrav.