Poštovani,
    želela bih da uklonim podbradak. Interesuje me cena tog zahvata i ožiljci nakon operacije, koliko su vidljivi i posle koliko vremena se skidaju konci? Da li se operacija može obaviti i laserski?
    Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 05. 04. 2009.
    • Draga Dragana,
      Podbradak se uklanja kombinacijom liposukcije i plastike - ojačanja mišićnog poda usne duplje. Operativni rez je lokalizovan neposredno ispod vrha brade i dužine je oko 15mm - 1.5cm. Nakon operacije, tokom četiri nedelje, nosite kompresivnu "masku" koja pruža potporu toj regiji. Prve dve nedelje, masku bi trebalo nositi skoro neprekidno, a sledeće dve nedelje može se nositi samo noću.