Poštovani,
    pre mesec dana sam povredila mladež na vratu. Doktor mi je preporučio da ga uklnim i to su uradili površinski. Nakon sedam dana sam imala pregled i sve je bilo ok. Sada me malo brine to što je oko njega koža otvrdla i čini mi se da su mi žile na vratu malo napregnutije nego uobičajeno. Nemam nikavih drugih simptoma osim da kada naglo savijem vrat koža me malo zategne.
    Da li je to normalno? Treba li ponovo da idem kod lekara radi provere?
    Jako se bojim s obzirom da je mladež na osetljivom mestu.
    Kako studriam u inostranstvu jako bi mi značio Vaš odgovor!
    Unapred hvala.