Želim da povećam grudi, jako su male. Doduše visoka sam 160 cm, obim grudi je 83cm. Volela bih da budu veće. Koja je procedura i koliko traje?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 30. 03. 2009.
    • Poštovana,
      Uvečanje grudi spada mđu najčešće intrvencije u oblasti plastične hirurgije. Potrebno je da pronađete svog hirurga, obavite pregled i sve Vam se objasni. Sama operacija traje u proseku 1.5 h, nakon toga ostajete jednu noć na klinici. Konci se skidaju dve nedelje nakon opearcije a grudnjak nosite 30 dana kako bi grudi dobile finalni oblik.
      Georgijev dr Igor