Da li postoje nekakve korekcije amputiranog prsta u vidu nadogradnje? Gde se to radi?

    Odgovoreno: 05. 03. 2009.

Komentari na pitanje: #22729

    • Izgubio sam na levoj ruci kažiprsta falanga distalis 15 mm od vrha prsta. Nema nokta. Desilo se 17 januara 2023. Vaš savet...nadogradnja proteza...sve me interesuje

    • Da li postoje korekcije dela amputiranog prsta u vidu nadogradnje? Radi se o delu koji zauzima nokat pa me ineresuje da li postoji mogucnost nadogradnje tog diela prsta . Gde se to radi i kolika je cena. Od amputacije je prošlo mesec dana.

    • Dobar dan,sta sve moze da se ucini osim da se stavi proteza rodjena sam bez cetiri prsta na desnoj ruci na nekima da kazemo ima malih delova prstiju a nekim ne pa vas zelim pitati sta sve tu moze da se uradi?Hvala unapred

    • Da li je moguca nadogradja prsta, fali jagodica i nokat, prije mjesec dana se desilo?

    • Pozdrav hteo bi da pitam mom ocu su amputirali srednji prst i pola kaziprsta,jel moze usadjivanje drugog ili nadogradnja kako god i koliko ce kostati,pre dve nedelje je izvrsena amputacija...hvala

    • Zbog povrede koja se desila na desnom kazipstu 6 avgusta je amputiran deo prsta koji zahvata nokat.Molim vas interesuje me postoji li mogucnost dnadogradnje prsta gde bih pistojao i nokat.I koliko bih ta operacija kostala?

    • Pre nedelju dana sinu su mi amputirali kaziprst na desnoj ruci fali mu vrh prsta onaj deo do nokta to mu fali pa me zanima dali to moze da se nekako vrati jel mu je taj prst sada kraci a sin mi ima 7 godina krenio je u prvi razred dali postoji mogucnost da dete ima prst ko pre

    • Dali je moguce nadograditi prse ruke posto su amputirani na srednjem zglobu. Radi se o kaziprstu i srednjem.

    • Imam 18. Godina pre 2. Godine sam izgubio deo prsta domalog. Imam sve zglobove i 5 milimetara nokta. Zanima me da li je moguća neka nadgradnja i ako je moguća koja to?

    • Mene zanima imam sina 4 godine imao je amputiranje palca pesne ruke prije 3 mjeseca imali ikakve sanse da se nadogradi taj prst tosmo radili u sarajevi damu se vrati njegov cim je se to desilo nakon 5 sati a prstic bijo zaledzen i nije aperacija uspjela pame interesuje imal ikakve sanseako uradi molim vas to je se desilo 16. 9. 2013 peti prst na ruci

    • Mene zanima da li se moze nadograditi srednji nožni prst? Fali mi jagodica prsta tj. Tocno pola i nije ljepo za vidjet posto je srednji. . . Hvala

    • Postovanje, imam 24 i kad sam imala 3 godine osjecen mi je dio kaziprsta desne ruke tacnije dio koji zauzima nokat pa me ineresuje da li postoji mogucnost nadogradnje tog dijela prsta ali ja pristala i na ugradnju samo nokta i da li je ta operacija rizicna i takodjer me ineresuje koliko bi me to kostalo. Hvala unaprijed

    • Poštovani, zanima me isto pitanje, postoji li mogućnost nadogradnje palca i srednjeg prsta ukoliko su amputirani prije 20 godina.