Poštovani,
    prilikom tuširanja primetila sam kao da se mladež (na grudima) ljušti, kao da spodaju ljuspice sa njega (ljuspice su iste boje kao i mladež). Mladež je u nivou kože, ne povećava sa, pravilnih je ivica, veličine oko 5mm, crn. To se desilo samo jednom. Ima li razloga za brigu?

    Odgovoreno: 05. 03. 2009.
    • Poštovana,
       Po svemu što ste veoma pravilno opisali radi se o mirnoj pigmentnoj promeni. Da bi bili sigurniji potrebno je uraditi pregled i videti da li je poterbna neka intervencija. Ukoliko želite možete biti besplano pregledani. Bolnica Komnenus Plastična Hirurgija tel. 011 361 36 77 i 2687 604 Georgijev dr Igor