1. Mogućnost nadogradnje prsta

    Pitanje broj: #135290

    Zanima me da li se može nadograditi prst odnosno kada sam imala 7 godina ostala sam bez malog dijela sredneg prsta na desnoj ruci. Pa me zanima da li se moze učiniti nešto povodom toga i koliko kosta ukoliko je izvodljivo.

    Odgovoreno: 12. 05. 2015.

Komentari na pitanje: #135290

    • Na levoj ruci nedostaje mi vrh kažiprsta falanga tj. nokat. Radite li silikonske proteze, gde se nalazite i cena. Hvala.

    • Radeći neki posao u firmi, mašina mi isekla prvi falons srednjeg prsta leve ruke. Probali su da mi ušiju ali posle 10 dana morali su da mi iseku. Međutim posle pet dana je došlo do neke infekcije tako da su morali još jedan falons da iseku. Htela bih znati da li postoji proteza ili neka druga operacija da mi se postavi nešto da mi se ne vidi iseceni prst. Hvala unapred I ako postoji neka operacija ili proteza koliko to košta i za koje vreme može da se uradi? Prst sam isekla 3. oktobra 2023. godine.

    • Radio sam neki posao i isekao Sam srednji prst na levoj ruci usivali su mi I imao sam iglu u prstu koja je izvadjena I sad mi je ostao cekicast prst na vrhu zelim da vratim prst u normalu Ako je moguce to neka operacija