Zdravo! U poslednje 3 godine sam imala 2 trudnoce i oba puta dojila bebe. Grudi su mi se jako uvecale, toliko da u korpicu brushaltera koji sam ranije nosila sada ne moze ni da mi stane polovina jedne dojke. . . Zbog toga imam problem sa kicmom, vratom. Osecam veliko olaksanje kada rukama podignem grudi. . . Da li postoji mogucnost da ja dobijem nekako uput za smanjenje grudi ili podizanje? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 27. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Vaše tegobe su očigledne. Na žalost, operacija smanjenja dojki se ne može obaviti o trošku fonda nigde u srbiji. Čak ni žene koje su operisale karcinom dojke, mogu o trošku fonda da obave rekonstrukciju dojke koja je amputirana ali ne i da se druga dojka, ako je veća i spuštena- smanji i podigne.