Poštovani, upaltia sam 10 tretmana ultrazvučne kavitacije i zamima me kakvu ishranu treba da primenjujem da bi dobila što bolje rezultate. Čula sam da se ne sme jesti hleb i testo, i da se pije puno vode. Možete li mi dati instrukcije o dijeti ili o namirnicama koje mogu jesti u narednih dva meseca dok traje terapija. Hvala najlepše

    Odgovoreno: 18. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Preporučujem vam da pijete dva do tri litra vode, da šetate bar tri kilometara na dan i preporučujem vam sledeći način ishrane:

      ništa slatko
      ništa prženo
      ništa namazano na hleb
      ništa konzervirano
      jedite kuvano ili pečeno
      jedite voće i povrće
      pet obroka na dan
      uz doručak ručak i večeru po jedno parče hleba
      kolićin hrane - jedna porcija

      prijatno!