Poštovani, želim da smanjim silikon iz gornje usne, možete li me posavetovati oko metoda operacije i eventualno da mi nekog doktora preporučite? Da li je lasersko uklanjanje silikona preporučljivo i gde bih to mogla da uradim? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 15. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Iz vašeg pitanja se može zaključiti da imate silikonski inplantat u gornjoj usni. Potrebno je da se taj inplantat izvadi i zameni manjim. Ukoliko više ne želite da imate inplantat, možete usnu uvećati sa sopstvenom mašću ili filerima za usne. Sve to se može uraditi u uslovima lokalne anestezije. Nema značajne prednosti ako se to radi laserom. Pregled možete zakazati na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com