1. Uklanjanje viska kilograma kavitacijom

    Pitanje broj: #96420

    Postovani,
    imam 22 godine, oko 10 kg viska i veoma mnogo masnih naslaga. Interesuje me vase misljenje o kavitaciji, da li je moguće ukloniti visak kavitacijom i da li taj laserski zahvat može imati neke negativne posledice na zdravlje, na neke organe posebno?
    Unapred zahvalna na odogovoru

    Odgovoreno: 04. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Metoda kavitacije se zasniva na upotrebi ultrazvuka, a ne lasera. Kao što znate, primena ultrazvuka je veoma raširena u dijagnostičke svrhe. Do sada nisu objavljeni radovi koji prikazuju značajne štetne efektie ove metode. Preporučujem kavitaciju jer je bezbolna i efikasna. Dobro je kombinovati sa mezoterapijom i naravno, primerenom fizičkom aktivnošću.