1. Operacija devijacije i estetike nosa

    Pitanje broj: #96238

    Poštovanje :-)
    Opet ja! Vidite danas sam otišao kod svog doktora opšte medicine i uradio sam isto kao što sam i vama napisao... Objasnio sam da imam malo otezano disanje sto se tice leve nozdrve i da mi iz dana u dan sve vise smeta! Rekao sam iskreno da bih zeleo da operisem devijaciju i estetiku nosa ujedno ali da nemam, sredstava to uraditi... Doktor mi je dao uput za KBC Zemun, kod otorinolaringologa. Isto tako mi je rekao da se ni tamo ne placa operacija i da su jako dobri strucnjaci pa sam zato poslat na pregled i misljenje!

    Odgovoreno: 04. 04. 2012.
    • Poštovani,
      U svakoj bolnici gde radi ORL hirurg može se izvesti operacija funkcionalnog dela nosa na uput. Međutim, nije dozvoljeno da se u istom aktu radi i estetska korekcija ukoliko to niste platili na blagajni klinike. Preporučljivo je da estetske i funkcionalne i estetske korekcije rade timski, orl hirurg i hirurg plastičar, dakle svako svoju specijalnost.