Postovanje. . Interesuje me iskreno da li bih mogao uraditi usne a da pritom vec neko ima iste takve: ) . . Tacnije da uradim ali da nisu toliko napadne i ispupcene vec vise punacke i spustenije. . . Npr. . Zvucace ludo ali sa fotografijom dodjem i zelim iste. Hvala u napred!!!

    Odgovoreno: 15. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Ne treba da se stidite zbog svojih zahteva. Ne mogu da kažem da vam usne mogu biti potpuno iste kao na slici ali slika može poslužiti kao model o kome treba diskutovati. Svakako, povećanje usana filerima je zahvalno jer nam daje mogučnost korekcije. Pregled možete zakazati na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com