Dali se grudi mogu povecati putem hrane i kako se ta hrana zove molim vas da mi odgovorite sto prije. Gubim muza zbog malih grudi. Imam 33 godine, a nemam novac za ugradnju silikona pa mi vi odgovorite sta da ucinim. Hvala. . .

    Odgovoreno: 15. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Grudi će se povećati ako se ugojite, možda srazmerno, možda ne. To zavisi od vaše konstitucije. Grudi možete povećati i ubacivanjem sopstvene masti što ne zahteva niti silikone niti operaciju u opštoj anesteziji. Imajte na umu da hirurzi plastičari nikada ne savetuju estetske oeracije zato što to traži vaš partner već samo ako vi osećate da je to potrebno. Slike mi možete poslati na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com