Postovani, vec par godina u levoj dojci imama fibro adenom. Zanima me da li pored toga nesmetano mogu da uradim plasticnu operaciju povecanja grudi, a da kasnije nemam nikakvih smetnji?

    Odgovoreno: 15. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Da, možete jer se fibroadenom može pratiti, kontrolisati i posle ugradnje silikona. Sem toga u toku operacije povećanja grudi, može se izvaditi fibroadenom, poslati na patohistološku analizu i tako ćete rešiti dva problema jednom operacijom. Analiza će vam potvrditi da se radi o fibroadenomu i više nećete imati obavezu da kontrolišete tu benignu tvorevinu.