Kako da uklonim oziljak sa slike. Koju kremu mi preporucujete?

    Odgovoreno: 15. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Prema slici koju šaljete mogu da zakljućim da je ožiljak star više od 6 meseci jer je očigledno već došlo do sazrevanja ožiljka. Najbolje vreme za tretiranje ožiljka je upravo od zarastanja rane pa sve do navršenih godinu dana. Sada, predpostavljam vama smeta što je ožiljak bele boje. To možete prikriti nanošenjem pudera. Mislim da su terapijske mere iscrpljene.