Ja se zovem ankica i vec dugo razmisljam o povecanju grudi. Koliko je potrebno u napred zakazati operaciju kod vas, kakav je proces sobzirom da bi ja htela da uradim preko bradavice. . Ujedno bih htela znati hoju vrstu inplantata koristite. Cena je takoder bitna. Sa postovanjem ankica ilibasic

    Odgovoreno: 19. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Ouvećanje grudi je jedna od najčešćih operacija u plastičnoj hirurgiji. Treba da se javite sedam dana ranije, pripremite analize krvi, nalaz kardiologa i zakazete operaciju. Svi implantati koji su trenutno na tržištu i koji imaju urednu dokumentaciju se mogu koristiti. Cena je različita u zavisnosti od tradicije proizvođača i karakteristika samom implantata. U toku pregleda se možemo odlučiti za jednu od mogućnosti. Operacija preko bradavice je jedan od uobičajenih pristupa. Pregled možete zakazati na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com