Zanima me cena liposukcije stomaka, ruku i nogu, koliko bi to bilo novca? Hvala u napred, ivana

    Odgovoreno: 19. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Liposukciju stomaka ruku i nogu ne treba raditi u jednom aktu osim ako bi radili liposukciju manjeg obima. Potrebno je da pošaljete slike stomaka kako bih mogla da vam dam precizniji odgovor. U svakom slučaju, liposukcija butina bi koštala oko 1500 evra, liposukcija ruku od 1000 do 1500. Rakicdrvesna@gmail. Com