Od depilacije toplim voskom dobila sam opekotine od kojih su ostali oziljci u vidu braon fleka na listovima. . Da li je moguce ukloniti ih nekom metodom, s obzirom da su stari skoro dvadeset godina? Isto pitanje i za flekice od bubuljica i akni po telu i licu taca iz nisa

    Odgovoreno: 19. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Takvi ožiljci kakve vi imate od opekotina nije jednostavno hirurški lečiti. Postoji više rešenja, ni jedno rešenje nije idealno a zahteva vaše strpljenje, vreme i odsustvo sa posla. Ožiljci od akni su nešto manji problem. Potrebno je da vidim slike ožiljaka kako bih vam dala precizniji odgovor. Rakicdrvesna@gmail. Com