Postovani, ugradnjom najveceg implatanta u misic lista na nozi koliko bi se moglo dobiti u obimu lista najvise, i koju mi kliniku preporucujete? Cega se treba cuvati nakon operacije i koliki je rok trajanja istih s postovanjem hvala

    Odgovoreno: 21. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Dimenzije implantata su u dobroj meri određene izgledom vaših potkolenica. U zavisnosti od površine i elastičnosti kože mogu se odabrati određeni implantati. Važno je da se ne bavite aktivno sportom mesec dana posle operacije. Dugo godina možete imati iste implantate ukoliko ne bude kontraktura, infekcije i sl. Pošaljite mi slike na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com