Zdravo mene zanima da li uopste postoji operacija nogu? Ja imam problem sa clancima tu mi je malo deblje pa me interesovalo da li to moze da se operise?

    Odgovoreno: 22. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Ukoliko imate samo višak kože i masnog tkiva moguće je rešiti problem operacijom, liposukcijom. Ukoliko postoji širok skočni zglob, nije uputno dirati koštane strukture zbog estetike. Svakako, pregled plastičara bi bio potreban. Ukoliko ne zivite blizu beograda, pošaljite mi slike i ja ću vam dati precizniji odgovor: rakicdrvesna@gmail. Com