Postovani interesuje me kolika je cena liposukcije stomaka i da li bi ste mogli da mi kazete nesto vise o tome? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 22. 04. 2012.
    • Poštovana,
      To je operacija koja se najčešće radi u opštoj anesteziji. Traje oko 1 sat. Treba da mirujete kod kuće prvih nekoliko dana. Nema jakih bolova, uzima se po porebi analgetik kao za glavobolju. Posle operacije je potrebno da nosite pojas naredne 2 do 3 nedelje. Šetlje su poželjne, teža fizička aktivnostse ne savetuje dve nedelje od operacije. Košta oko 1500 evra.