Interesuje me uklanjanje tetovaze. Najveca greska u mom zivotu, uradjenja iz ljubavi, ali ne uzvracene. . . S tim, zelim samo da je uklonim, druga preko nje ne dolazi u obzir. Velicina je 4x4 i na stomaku je. Hvala.

    Odgovoreno: 22. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Nije nikakav problem da uklonite tetovažu tih dimenzija. Za plastičare je to rutinska operacija. Posle uklanjanja tetovaže ostaje defekt kože koji treba rekonstruisati. Operacija traje oko 30 min, radi se u lokalnoj anesteziji. Potrebno je da imate pripremljene analize kks i biohemiju. Možete mi poslati slike celog stomaka na mejl:
      rakicdrvesna@gmail. Com