Molim da mi kazete da li prof. Dr. Rade kosanovic vrsi estetsku operaciju nosa i kako mogu doci do njega? Ili ako je moguce njegov mail?

    Odgovoreno: 22. 04. 2012.

Komentari na pitanje: #81848

    • Ki adi mundi molim te za savet zasto ne kod dr kosanovica, jer planiram kod njega operaciju usiju? Da li tebi operacija nije dobro uradjena?

    • I mene zanima da li dr kosanovic radi estetiku u kbc zvezdara?

    • Profesor kosanovic radi estetske operacije nosa i to na klinici colic, tamo ga mozete i potraziti.

    • ki adi mundi 21. 05. 2012.

      Kakav crni kosanovic! Taj je mene operisao! Kod colica! Amateri! Bezite od njih!