Nakon porodjaja moje grudi su se skroz opusile i imam puno viska koze potkozno tkivo i koza su mi slobodni grudi mi uzasno izgledaju. Pre mesec dana sam bila na ultra zvuku grudi posto mi je pre godinu dana dijagnostikovanfibroadenomatosis mammae n60. 2 i displasia mammae benigna n60. Za nekih 8. Meseci su mi se ti mali tumori umnozili i porasli kad mi je uradjen prvi ultra zvuk imala sam samo jedan na desnoj dojci koji je sad narastao i uz njega je srastao jos jedan imam ih na jos par mesta a takodje i u aksilama veci broj lgl ocuvanog hilusa (reaktivne) htela bih da radim plasticnu operaciju uvecanja izatezanja ili samo popunjavanja. Interesuje me da li bih smela da radim operaciju? Takodje sam na televiziji videla da u klinickom centru postoji mogucnost da se besplatno uradi operacija onima koji ma se to smatra zdravstvenim problemom. Da li je moguce da mi operaciju urade u klinickom centru? Zbog izgleda svojih grudi sam ocajna i jako me je sramota jer izgledaju uzasno i strasno su mekane kao gel su.

    Odgovoreno: 19. 04. 2012.
    • Poštovana,
      I benigni i maligni tumori dojke se operišu na institutu za onkologiju. Estetske operacije dojke se rade u kliničkom centru srbije na klinici za opekotine plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju, žvečanska 9. Pre estetske operacije morate imati izveštaj hirurga onkologa. Cene estetskih operacija su prihvatljive, niže nego u privatnoj praksi. Pošaljite mi slike na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com