Poštovani, imam 20 godina a sa 5 godina sam imala nezgodu sa vrućim mlijekom. Bila sam u beogradu na operaciji ali su mi ožiljci ostali. Nalaze se na lijevoj ruci do lakta i nozi do koljena, vanjski dio-dio koji nije do tijela, i preko čitavih leđa. Ožiljci su bili i na obe noge od koljena pa na niže, ali su ih ''premjestili'' na leđa jer su rane na leđima bile duboke. Moje pitanje je da li radite takve operacije i da li postoji već utvrđena cijena ako radite? Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 22. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Neophodno je da vidim fotografije ili da dođete na pregled. Ukoliko imate funkcionalne tegobe, operacije su besplatne. Ukoliko se radi samo o estetici, na žalost to ne ide na teret fonda. Cena nije nikada unapred utvrđena jer su ožiljci kod svakog pacijenta različiti. Imajte na umu da operacija nije jedini način lečenja ožiljka.