Postovani, moja devojcica ima 20 meseci i od rodjenja mnoge probleme ukljucujuci blazi oblik genskog larsen syndroma i dijagnozu plasticnog hirurga contractura genus bil. In flexionem, deformatio manus bil. Camptodactillia manus utr. Doktorka nam je rekla da ce raditi operaciju ali da tu nema uspeha. Molim vase misljenje i zasto raditi operaciju ako ona nema uspeha. Pozdrav

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Mislim da kod nas to najbolje na ortopedskoj klinici na banjici, dr. Bašćarević. Možda niste shvatili doktorku, možda je htela da kaže da uspeh neće biti stopostotan. . . Dala je mogućnost da se to operiše jer roditelji uvek insistiraju da se nešto uradi. Pitajte jasno doktorku, kolika je uspešnost u procentima pa ćete posle toga sami odlučiti.