Postovai, ja sam cula da je ugradnja balona u zeludac naj sigurnije resenje za skidanje kilograma. Kazite mi gde se to radi u srbiji i koliko kosta? Imam viska 25 kg, volim da jedem dosta i dijete mi ne idu od ruke nikako? Vas savet bih volela

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Javite se na pregled u centar za gojaznost koji radi pri kliničkom centru srbije. Operacije se izvode na prvoj hirurškoj klinici u beogradu, o trošku fonda. Ponesite sa sobomuput i ako imate analize krvi a ako nemate,
      tamo će vam već reči šta sve treba da pripremite. Pošto u tom timu radi veliki broj stručnjaka, dobićete precizan odgovor da li je i koliko operacija preporučljiva za vas.