Postovani, imam 25 godina i naravno kompleks za grudi. Volela bih da ih uvecam ali nisam sigurna kako ide procedura za tu vrstu operacije i gde se moze uraditi. Mozete li me uputiti kome i gde da se obratim?

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Operacija se radi u opštoj anesteziji, potrebno je da pripremite analize krvi, snimak pluća, nalaz kardiologa i eho obe dojke. Možete se operisati u svakoj ustanovi koja ima specijaliste plastične i rekonstruktivne hirurgije. Na vama je da se odlučite prvo, koji doktor će vas operisati a onda i gde ćete se operisati. Cena treba da bude na trećem mestu. Pregled kod mene možete zakazati na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com