Poštovani, kada sam imala 12 god. Pala sam na ledu i isekla obrvu, dužine oko 4 cm. Sada je to mnogo počelo da mi smeta zato sto estetski ne izgleda lepo. Interesuje me na koji način bih mogla da uklonim taj ožiljak, da li postoje neke kreme ili je sada kasno za njih ili je potrebna laserska operacija? Koja bi bila cena od prilike? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Potrebno je da pošaljete slike kako bih videla poziciju ožiljka, pravac pružanja i stanje vašeg lica u celini. Moj mejl je: rakicdrvesna@gmail. Com u principu, ožiljak skoro uvek može da se ukloni, da bude bolji estetski efekat ili da potpuno nestane ožiljak. Operacija može i u lokalnoj anesteziji da se uradi. Oporavak je kratak, odsustvo sa posla samo jedan dan. Cene nisu visoke.