Postovani, imam pitanje vezano za korekciju obraza, da li i kako mogu da se smanje? Nisam debela, nemam problem sa viskom kilograma tako da velicina mojih obraza nije posledica gojaznosti. Moji obrazi ne samo da mi smetaju estetski nego mi smetaju kad zvacem hranu jer su mi usta puna obraza pa ih cesto ugrizem dok jedem. Molim vas za savet kako da resim taj problem. Najlepse hvala!

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Ako imate normalnu telesnu težinu a velike obraze, verovatno se radi o tipu građe, konstitucije. Dakle, taj višak masnoće koji vi imate treba istopiti. Preporučujem vam radiolofting koji zateže i podiže obraze, zatim male doze mezoterapije. Bilo kakva operacija bi bila rizična zbog mogućnosti povrede nerava.