Postovani imam 27 godina i majka sam dvoje dijece. Rodila sam prije 22mjeseca i ne dojim bebu vec 16 mjeseci. Zanima me uvecanje grudi kolika je cijena i kad poslije operacije moze da se nastavi trenirati u teretani posto redovno treniram godinu dana? Zanima me da li postoji rizik za moje zdravlje prilikom i poslije operacije posto se moja mama bas ne slaze sa mojom odlukom jer se brine zbog mog zdravlja da ne bude naruseno zbog te operacije? Samo da napomenem da sam rodila oboje dijece prirodnim putem i da nemam nikakvih zdravstvenih problema.

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Za operaciju, između ostalog treba obaviti pregled kod kardiologa, sa naznakom za dozvolu primene opšte anestezije. Tako ćete se sami uveriti da li postoji rizik i kog je obima. Generalno kod mladih i zdravih osoba, rizik je sveden na minimum. Možete da nastavite da trenirate posle dve nedelje od operacije.