Postovani, dok sam bila mladja na kozi sam uradila par tetovaza. Kad sam pozeljela da ih skinem, preporucili su mi lasersku intervenciju. Medjutim na kozi su ostali oziljci i tragovi tetovazi. Sada me zanima ako bih zeljela ponovo da se tetoviram upravo na tim dijelovima koji su tretirani laserski da li smijem i koje se moguce posledice! Unaprijed zahvalna na odgovoru. Lana

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Jedini siguran način za potpuno uklanjanje tetovaže je operacija kojom se potpuno uklanja tetovirana koža i defekt rekonstruiše lokalnim režnjem ili na neki drugi način. Ako želite da preko tog ožiljka postavite novu tetovažu, to će biti iritacija tkiva preko već postojećeg ožiljka i možete imati tegobe u smislu svraba, bola i sl. Ipak, ako je to način da prikrijete posledice tetovaže, lasera i ožiljka, trba pokušati. Na kraju ako to ne uspe, u daljem toku plastičar vam to može definitivno rešiti.