Interesuje me lasersko odstranjivanje mladeza, da li je bolno, i preporuka gde je najbolja klinika gde bih to mopgla da uradim, unapred hvala

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovana,
      I za lasersko i za uobičajeno - hirurško uklanjanje mladeža, potrebna je dati lokalnu anesteziju. Ožiljak može biti potpuno isti. Laser je samo jedna vrsta noža. Svakako je važno da se mladež ukloni zajedno sa celim slojem kože i da se pošalje na ph anlizu. Nije preporučljivo uklanjanje mladeža sa jedinim ciljem da ostane što manji ožiljak (mada nam je to uvek jedan od ciljeva) već da mladež bude uklonjen u potpunosti.