Postovani, posto zelim da ugradim implante u grudi, jer su mi se deformisale posle tri porodjaja, pa me interesuje sledece: koliko posle prestanka dojenja moze da se ide na operaciju? I sto je meni najbitnije, da li smem da nosim dete u rukama od recimo 10kg? Jako su mi je bitan odgovor posebno na ovo drugo pitanje. A inace imam gubitak samopouzdanja zbog trenutno ovakvih grudi. . Unapred hvala veliko na odgovoru

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Možete da idete na operaciju odmah po prestanku dojenja a možete i da ne prekidate dojenje uopšte. Nema značaja. Mesec dana posle operacije ne smete da nosite dete da nebi došlo do nekog pomeranja i deformacije silikona. I da nemate nameru da se operišete, nošenje deteta od 10 kg je veliko opterećenje za vašu kičmu. Nadam se da dete nema problema sa hodom i da su kolica dovoljno dobro rešenje.