Postovani, interesujeme da li se mogu uvecati grudi sopstvenim salom, nesto slicno sam nacula, a i da li istim nacinom mogu da popunim lice-obraze -popunim jagodice. Ako ne moze, koji su najbolji-najsavremeniji silikoni koji se koriste za uvecanje dojki? Vec sam dva puta slala pitanja ali odgovora nije bilo te vas molim da me ovog puta udostojite odgovora. Unapred se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Uvećanje dojki i lipofiling lica je moguće upotrebom sopstvene masti. Svi silikoni koji su na tržištu su prošli rigorozne kontrole. Razlikuju se u ceni nešto zbog oblika, a dobrim delom zbog reklame u koju proizvođaći ulažu. U toku pregleda možemo razmotriti osobine i cene silikona kad možete sami doneti odluku. Možete zakazati pregled na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com