Molim vas da li bi mogli da mi kazete koje su privatne klinike (povecanje grudi) najbolje kod nas, konkretno razmisljam se o klinici colic i mensani, , , hvala unapred

    Odgovoreno: 27. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Sve privatne klinike lepo rade povećanje grudi, inače ne bi toliko godina opstale. Ako razmišljate o operaciji, treba da mislite na hirurga koji će vs operisati, ne o klinici. Zakažite pregled kod onih hirurga za koje imate prvi utisak da vam mogu rešiti problem i sami ćete odlučiti. Slike mi možete poslati na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com