Postovani, visoka sam 168cm. A teska 63kg. Nisam znaci debela ali mi je stomak posle treceg porodjaja ostao kao da sam jos uvek u cetvrtom mesecu trudnoce, cula sam da se visak sala sa stomaka moze hirurskim putem skinuti i ugraditi u grudi koje su mi nazalost male. Da li je to tacno i gde se to moze uraditi? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 27. 04. 2012.
    • Poštovana,
      To se može uradit na svakoj klinici za plastičnu hirurgiju. Operacija se plaća. Ipak, iako to na prvi pogled izgleda najjednostavnije, ja vam ne bih preporučila takav zahvat jer ćete zauvek narušiti sklad svojih grudi. To je operacija rezervisana za pacijentkinje koje su imale karcinom dojke. Vama treba liposukcija stomaka ili dermolipektomija i uvećanje grudi implantatima. Slike mi možete poslati na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com