Dobar dan. Interesuje me vasa cena" face liftinga". Pretpostavljam, podizanje koze lica ici ce od brade prema usiju. Moje drugo pitanje je: na kom mestu se pravi rez (da bi se otstranio visak koze) i dali postoperativno ostaje oziljak na mestu reza? Procitao sam u neki inostrani web site, da se mogu praviti korekcie spustenog podocnog muskula. T. E. Vracanje muskula na starom lezistu tako da se koregiraju viseci (kako u psa buldoga) ili opusteni delovi obraza. Ako pravite takve korekcije, koja bi bila cena? Izvinite ako nisam bio dovoljno jasan jer moj maternji jezik nije srpski. Puno pozdrava iz makedonije

    Odgovoreno: 01. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Postoji nekoliko vrsta fejsliftinga. Koji je tačno vama potreban može se reći samo nakon pregleda. Svakako, podizanje mišiča se gotovo uvek radi jer samo odstranjenje viška kože nije dovoljno. Rez je obično ispred uha, nije mnogo uočljiv. Cena je na svim klinikama približna. Ukoliko ste višegodičnji pušać, rizik od otežanog zarastanja- je povećan. Možete mi poslati slike na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com