Dali odstranuvate tetovaza koja ne e napravena profesionalno, i na koj nacin se odstranuva osven operativno. Se raboti za mala tetovaza odprilika po 5 cm dolzina i sirina. I kolku pari ke cini. Blagodaram odnapred.

    Odgovoreno: 03. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Svaku tetovažu je moguće ukloniti hirurški. To su uglavnom operacije u lokalnoj anesteziji, nisu bolne, oporavak je kratak. Pitanje je samo gde se nalazi tetovaža. Ukoliko se nalazi na delu tela gde nema viška kože, potrebno je da se uradi manja rekonstrukcija, takođe u lokalnoj anesteziji. Postoje pokušaji uklanjanja tetovaža bez operacije ali nikada nisu efikasni i uvek se završe operacijom. Možete mi poslati fotografije na adresu: rakicdrvesna@gmail. Com