Postovani! Zanima me da li mogu da uklonim tetovazu u nasoj opstoj bolnici u subotici? Da li to isto ide preko zdravstvene knjizice ili se placa i da li je skupo? Hvala

    Odgovoreno: 04. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Uklanjanje tetovaže spada u estetske korekcije. Verujem da nije moguće uraditi takvu operaciju o trošku fonda. Cena intervencije zavisi od površine promene koja se uklanja. Ako u okolini tetovaže ima kože u višku, rekonstrukcija defekta se lako uradi. Ukoliko nema dovoljno kože, operacija može da potraje do sat vremena jer je potrebno uraditi rekonstrukciju nastalog defekta kože. I jedna i druga varijanta operacije, može se raditi u lokalnoj anesteziji. Pošaljite mi slike kako bih vam dala precizniji odgovor. Rakicdrvesna@gmail. Com