Imam velike. Otecene kese iepod ociju, koje mi stvaraju veliki estetski problem. Pokusala sam sa skupim kremama i kozmetickim tretmanima, ali efekta nije bilo. Za ovaj problem, imam i genetsku osnovu. Da li, osim hirurske intervencije, postoji neka manje invanzivna metoda, za resenje ovog problema (npr. Laser) ? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 04. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Imate tamne podočnjake jer vam je konstitucija takva. Bez operacije nema izgleda na uspeh. Operacijom ćete dobiti odličan rezultat. Što se lasera tiče, postoji jedna zabluda da je laser manje invazivan. Laser je takođe nož samo nož od svetlosti i jednako seče kao i običan skalper. Treba koristiti prednosti novih tehnologija ali po meni, ruka hirurga je najvažnija a sva ostala pomagala dobro dođu. Kad donosite odluku gde ćete se operisati, ne gledajte aparate, gledajte hirurga koji treba da vas operiše. Ako on u razgovoru zadobije vaše poverenje - lako ćete doneti odluku.