Postovani, zelela bih da uradim operaciju povećanje grudi (inframamarni pristup) . Zanima me kolika je cena? Sta sve ulazi u tu cenu? Kako teku pripreme za operaciju? Koliko traju? Koje analize se rade? I koliko traje oporavak? Hvala!

    Odgovoreno: 05. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Priprema za operaciju se može završiti za jedan dan, analize krvi i pregled kardiologa. Izbor analiza zavisi od vašeg zdravstvenog stanja. Pre operacije ne treba jesti ni piti najmanje 6 sati. Operacija se radi u opštoj anesteziji, posle operacije ima malo bolova koji lako prolaze na uobičajene analgetike. Posle 24-48 sata se izlazi iz bolnice, mirovanje u kući još nekoliko dana. Deseti dan se vade konci kada se sigurno možete vratiti svim svojim aktivnostima. Operacija košta oko 2300 eura. U tu cenu ulazi prvi pregled hirurga plastičara, pregled kardiologa i sve potrebne analize, operacija i sve kontrole.