Od rodjenja imam deformitet nosa i rascep nepca. To me ne sprecava da funkcionisem u drustvu ili nesto slicno

    Odgovoreno: 05. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Predpostavljam da niste završili pitanje. Ukoliko imate deformitet nosa i rascep nepca i to vam ne smeta da funkcionišete, to je dobro. Međutim, ako biste želeli da korigujete nos ili usnu iz estetskih razloga to je sasvim u redu. Mislim da biste takvu operaciju čak mogli imati o trošku fonda ako se na pregledu pokaže da ipak ima funkcionalnih problema.