Postovani, nacula sam da se povecanje grudi moze uraditi od valjda svog sala pa me zanima da li je to tacno obzirom da je to prirodni sastav. Da li je to tacno? Koliko ta operacija kosta? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Povećanje grudi je moguće i svojom sopstvenom mašću koja se uzima liposukcijom sa stomaka ili bitina. Radi se u više navrata dok se ne postigne volumen koj je potreban. Ne može se uraditi u jednoj operaciji jer se prenesena mast nebi održala. U uslovima opšte anestezije, takva operacija košta oko 1000 eura. Ukoliko se radi u lokalnoj anesteziji - troškovi se značajno smanjuju.