Postovani doktore: da li postoji zahvat za utezanje obraza tj skidanja masti sa njih posto cim imam preko 90 kg naduju mi se obrazi i koja je cena. Hvala

    Odgovoreno: 08. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Niste napisali koliko godina imate. Postoji mogućnost da je vaša "gojaznost" u licu posledica konstitutcije. Mogu da zaključim da ste veoma mladi i da ste veoma lepi. Ne treba da dovodite sebe u moguće stanje rizika ako za to nemate preke potrebe. Bilo kakav rad na licu može biti skopčan sa rizikom od oštećenja nerava lica što zna da bude velika nesreća. Dakle, operacije vam ne bih preporučila. Treba da sačekate, mladost će brzo proći a onda ćete tražiti da vam se usahlo lice popunjava filerima. Oprostite ako je moj odgovor previše direktan.