Postovani imam 55 godina i mladolik izgled jedino mi je vrat u losem stanju (opustena koza) pa koja medota bi bila naj prihvatljivija (ne bih zeleo bas neke velike operacije cisto malo da poboljsam izgled) hvala slobodan petrovic

    Odgovoreno: 08. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Potpuno je očekivano da u tim godinama dolazi do izvesnih promena u predelu vrata. Moguće je uraditi korekciju zatezanja mišića plastizme u uslovima lokalne anlestezije. Uspeh je potpun, komplikacije su veoma retke, gotovo neznatne, rezultat je odličan. Posl operacije koža je zategnuta, nema kože koja visi. Operacija košta oko 500 eura. Ukoliko ima i viška masti, potrebno je uraditi manju liposukciju