Postovanje! Sestra je radila punjenje usana pre 6 meseci i krive su joj. . Da li je moguce to da se "popravi"? A i ja sam htela da uvecem usne. I zanima me da li moze da se popuni samo okvirna ivica, tj. Da se popunjavanjem dobije da linija usana bude naglasena? Hvala u napred. . .

    Odgovoreno: 08. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Ako ste aplikovali trajni preparat, taj problem se može rešiti samo operacijom, vađenjem tog preparata. Operacija se može raditi u lokalnoj anesteziji. Posle toga možete ubrizgati prirodni preparat koji ima ograničeno dejstvo i retko stvara problem koji sada imate. Moguće je korigovati samo ivicu usana.