Kakva je razlika izmedu ultra kontura, ultrazvucne lipolize i kavitacije koji tretman daje najbolje rezultate za smanjenje obima struka i bokova. Imam 32 godine i 67 kilograma i jedan porodaj. Zelela bih strucan savet

    Odgovoreno: 13. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Ultrazvučna lipoliza je zapravo kavitacija. To je neinvazivna metoda kojom se gube masne naslage. Sličan efekat se može postići lipolizom i mezoterapijom koje se rade ubrizgavanjem preparata koji tope masti, direktno u masno tkivo, tankim iglicama kao za akupunkturu. Sve nabrojane metode se savetuju osobama koje imaju manje viškove masti na delovima tela gde se nisu mogli ukloniti dijetom niti vežbanjem. Sve metode su potpuno bezbedne i posle tretmana se možete vratiti svojim redovnim obavezama.